Rezervace
cz / en / de

+420 485 172 105
+420 608 255 425
info@jitrava.cz

Ubytování u Liberce - Apartmán-Hotel JÍTRAVA

V konceptu Jítravský Dvorec máte na výběr ze dvou druhů ubytování a to Apartmán – Hotel a Penzion v Pivnici, které se nacházejí zhruba 700 metrů od sebe. Apartmán - Hotel Jítrava nabízí příjemné ubytování v Libereckém kraji v obci Jítrava. Hotel je jedinečný a odlišný od ostatních možností ubytování v Lužických horách. Komfortní pokoje apartmánového typu vysoce převyšují ubytovací standard v tomto regionu. Pokoje jsou vkusně zařízeny, vybaveny klimatizací, stylovým dřevěným nábytkem a voní čistotou Lužických hor.

Penzion v Pivnici nabízí ubytování v útulných pokojích s krásným výhledem do okolí. Pokoje jsou zařízeny jednoduše a vkusně. Místo je svou polohou ideální pro turistické i cyklovýlety do okolí. Hotel i Penzion zcela zapadají do zdejší krajiny, jsou vystavěny v lužickém stylu a dýchne zde na vás vzpomínka na Lužické Srby. Hledáte-li odpočinek a příjemné ubytování, Lužické hory a Jítravský Dvorec jsou perfektní volbou.

Rezervace a kontakt

Zarezervujte si jednoduše ubytování. Kontaktujte nás, rádi a ochotně zodpovíme veškeré vaše dotazy, splníme vaše požadavky, vyjdeme vám vstříc.

Těšíme se na vaši návštěvu.

K DISPOZICI VELKÝ VÝBĚR VOUCHERŮ NA NAŠE SLUŽBY V HODNOTÁCH OD 500,- KČ


Ubytování u Liberce - Apartmán-Hotel JÍTRAVA
Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - recepty

X
Apartmán-Hotel Jítrava v Rynolticích hodnocení