Rezervace
cz / en / de

+420 485 172 105
+420 608 255 425
info@jitrava.cz

masáže

Užijte si zaslouženého hýčkání v jítravských lázních 

Jítravská regenerační masáž

60 min / 90 min ... 690 CZK / 890 CZK

Klasická masáž inspirovaná technikou švédské masáže, která napomáhá okysličení a detoxikaci těla a uvolněním ztuhlého svalstva navodí pocit úlevy a radosti. Kombinace správné intenzity tlaku Vám udělá radost po sportovních výkonech.

 

Voňavý rituál Růže / Meduňka 

60 min / 90 min ... 690 CZK / 890 CZK

Celková relaxační masáž využívající benefitů přírodní aromaterapie v kombinaci s tím nejlepším z východních i západních technik masáže. Vůně meduňkového peelingu navodí pocit zklidnění a duševní pohody. Doporučuje se v chladných obdobích a zvýšené únavy.

 

Hloubková masáž s vůní lípy

60min / 90 min ... 690 CZK / 890 CZK

Vůně lipových květů a speciální techniky kombinující jemný tlak předloktí a loktů Vás zbaví chronických bolestí svalů a kloubů. Hloubková masáž je osvěžující zážitek pro všechny, které trápí dlouhodobé bolesti těla.

 

Celková aroma relaxační masáž 

90 min / 890 CZK

Masáž určená k odpočinku Vaší mysli pomocí pokročilých masážních technik a účinků aromaterapie. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození a fyzicky nabití. 

 

Jítravské Nebe a Země 

50 min / 590 CZK

Nechte odejít všechny své starosti s rituálem, který propojuje masáž hlavy a plosek nohou. Tato technika má hluboké harmonizační účinky a vybalancuje Vaše tělo do dokonalé harmonie.

 

Masáž horkými lávovými kameny 

60 min / 90 min ... 690 CZK / 890 CZK

Relaxační masáž za použití horkých lávových kamenů k obnovení energie a znovuvytvoření rovnováhy a klidu. Velice účiná masáž ke zmírnění hluboko zakořeněného svalového napětí.

 

Královská masáž

60 min ... 1290 CZK

Je unikátní luxusní zážitek. Dopřejte si masáž, jež je známá již z dob starého Řecka pro svůj maximální efekt péče čtyř rukou.

 

Rituál pro obnovu pracovní energie 

90 min ... 990 CZK

Kombinace čínské energetické a hloubkové masáže doplněné o zázvorový zábal, které uleví všem, kdo trpí následky náročné a stresující práce a obnoví přirozený tok energie.


masáže
Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - recepty

X
Apartmán-Hotel Jítrava v Rynolticích hodnocení