Rezervace
FaceBookFaceBook

Jezdecký areál

Přestože má jezdectví a především chov andaluských koní (Pura Raza Espaňola - PRE) díky Jítravskému Dvorci a Hřebčínu Jítrava v Lužických horách svou tradici, jsme hrdí na otevření jezdeckého areálu v Jítravě v r. 2018. Jedná se o největší chov andaluských koní v České republice.

Náš jezdecký areál je zaměřen na výcvik drezurních a parkurových koní (přičemž v drezurních disciplínách by se měli uplatnit i koně PRE) a obsahuje parkurové a drezurní kolbiště a opracoviště, stáj s 24 boxy pro ustájení koní, 14 mezonetových apartmánů umístěných nad stájemi , hospodářskou budovu s administrativním zázemím a ubytováním zaměstnanců, krytou jezdeckou halu a parkovací kapacity i pro větší vozy, přívěsy, či umístění mobilních boxů.

Mimo samotný výcvik koní nebo jezdeckou školu je naším milým cílem i pořádání drezurových a parkurových soutěží, ale i otevřené dveře i běžné agroturistice včetně zápřahu. Náš jezdecký areál je v neposlední řadě příslibem krásných koňských zážitků všem, kdo o ně budou jevit zájem.
Jezdecký areál

Created 2018 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.