Kam na romantický víkend?

Jítravský dvorec se nachází v malebné vesničce Jítrava, kde můžete nechat čas jen tak plynout a pořádně se zrelaxovat. Užijte si vše, co Jítravský Dvorec nabízí. Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu a apartmánech, špičkovou gastronomii ve zdejší restauraci, jedinečné ubytování v penzionu se stylovou pivnicí i nově otevřený jezdecký areál s možností vyjížďky na koni i v kočáře. 

Romantický víkend 

V Jítravském Dvorci je vytvořen jedinečný koncept propojení ubytovacích služeb, sportovního vyžití, skvělého jídla i pití a jezdectví, který nemá v současné době v České republice obdoby. Zažijete prvotřídně poskytované služby a budete se zde cítit jako v bavlnce. Můžete odpočívat ve wellness, užít si masáže a SPA rituály, poznávat krásy okolní přírody, vychutnat si výborné jídlo ze zdejší farmy, zažít degustaci vín nebo ochutnávku lahodného piva. 

Na co se můžete těšit

Pokud si zvolíte tento romantický balíček, zažijete dvě úžasné noci v extra apartmánu vybaveném klimatizací a příjemným zařízením. Na lůžku vás přivítají okvětní lístky pro navození jedinečné romantické atmosféry. K dispozici je láhev sektu i ovoce na pokoji a po celou dobu služba poslíčka. Čeká vás 1 hodina wellness rezervovaném pouze pro vás. Ve vybavení je sauna, vířivá vana i pára. Župany a přezůvky máte plně k dispozici. Čeká vás snídaně formou bufetu s teplými pokrmy dodělávanými přímo před vámi i čtyřchodová degustace párovaná s víny. Nechybí ani odpolední káva a dezert, kterou si můžete vychutnat na terase nebo v romantickém altánku.

Láska prochází žaludkem

V restauraci Jítravský Dvorec vznikají pod taktovkou šéfkuchaře Davida Skrbka jedinečné gurmánské pokrmy inspirované trendy české i světové kuchyně v moderním pojetí. Pokrmy jsou připravovány z vlastního hovězího a jehněčího bio chovu a okolní honitby Zdislava-Krásný potok. Používají se čerstvé suroviny od lokálních pěstitelů a zemědělců, bylinky z vlastní zahrádky a jítravských lesů. Servírované pokrmy jsou pohlazením oka, plné fantazie a citu pro detail. Jejich ochutnávka je jedinečným zážitkem pro vaše chuťové pohárky. 

Vyrazte na výlet do okolí

Jítravský Dvorec se nachází v malé vesničce na úpatí Ještědského hřbetu v CHKO. 

Místo je ideální k romantickým procházkám a v okolí je spousta krásných turistických tras i cyklotras. V zimě si můžete zalyžovat na 15 minut vzdáleném Ještědu. V létě můžete využít možnost vodního lyžování na vodním vleku. Hned poblíž obce začíná Mezinárodní naučná stezka Lužické a Žitavské hory. V okolí je spousta zajímavých a hojně navštěvovaných míst, kam se vydat na výlet. Můžete navštívit mnoho hradů a zámků v těsném okolí, nebo si zajet do blízkého Liberce. 

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *