Apartmán hotel je jedinečný a odlišný od ostatních možností ubytování v Lužických horách. Komfortní pokoje apartmánového typu vysoce převyšují ubytovací standard v tomto regionu. Pokoje jsou vkusně zařízeny, vybaveny klimatizací, stylovým dřevěným nábytkem a voní čistotou Lužických hor.

V přízemí hotelu se nachází příjemná restaurace. Hlavní odlišností a specialitou restaurace je nadstandardní kvalita jídel. Dále pak výborná vína s možností řízené degustace, originální interiér v lužickém stylu, romantická terasa s příjemným venkovním posezením a krásným výhledem na Lužické hory. K dispozici je také altán, kde si můžete po jídle odpočinout. Navštivte nás v Libereckém kraji – v srdci Lužických hor.

Apartmán Hotel

V prvním patře se nachází apartmány Královský, Prezidentský a dalších sedm tématických pokojů. Ve druhém patře se nachází mezonetové apartmány pro dvě a více osob a v zadní části zahrady hotelu jsou samostatné apartmány pro čtyři až šest osob.

hotel jitravsky dvorec
restaurace jd

Restaurace

Pod taktovkou šéfkuchaře vytváříme jedinečné gurmánské zážitky inspirované trendy české, ale i světové kuchyně v moderním pojetí. Naší předností je příprava pokrmů z vlastního bio chovu, hovězího a jehněčího masa a ze zvěřiny z okolních revírů.