Masáže

JÍTRAVSKÉ MASÁŽE A RITUÁLY

Thajská masáž

Spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Masérka, užívající při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, postupně zbaví tělo napětí, a zajistí tak harmonický soulad všech jeho částí. Masáž probíhá ve volném oblečení a je vhodná pro všechny věkové kategorie.
– 60 min. – 1490 Kč

Hloubková masáž
Hloubková olejová masáž Vás díky speciálním masérským technikám za pomocí loktů a předloktí dokonale zbaví bolesti a napětí.
– 60 / 90 min. – 1090 / 1490 Kč

Celková voňavá relaxační masáž
Celistvá masáž Vašeho těla s kombinací aroma esenciálních olejů za použití těch nejlepších technik z východu a západu. Docílíte fyzického zklidnění, mentálního povzbuzení a pročištění Vaší mysli.
– 60 / 90 min. – 1090 / 1490 Kč

Jítravské „Nebe a Země“
Nechte odejít všechny své starosti uvolňující masáží hlavy a chodidel. Plosky nohou jsou jako zrcadlo Vašeho těla a při speciální masáži v kombinaci s masáží vlasové pokožky vybalancují Vaše tělo do dokonalé harmonie.
– 60 min. – 1090 Kč

Masáž horkými lávovými kameny
Relaxační masáž za použití horkých lávových kamenů k obnovení energie a znovuvytvoření rovnováhy a klidu. Velice účinná masáž ke zmírnění hluboko zakořeněného svalového napětí.
– 60 / 90 min. – 1090 / 1490 Kč

Královská masáž
Unikátní čtyřruční masáž, kterou vyhledávali již staří Řekové a Římané. Při této masáži dochází k maximálnímu uvolnění a relaxaci.
– 60 min. – 1990 Kč

Lymfatická masáž
Masáž, která je založena na rytmickém hnětení svalů a napomáhá ke správnému rozproudění lymfatického sytému.
– 60 min. – 1090 Kč

Těhotenská masáž
Tato masáž má blahodárné účinky, jak pro maminku, tak i pro miminko – působí na bolesti zad, šíje a nohou. Není vhodná pro maminky v prvních třech měsících těhotenství, kdy je plod nejchoulostivější a také v rizikovém těhotenství.
– 60 / 90 min. – 1090 / 1490 Kč

Kosmetická péče
Kosmetické ošetření dle typu pleti s pomocí ultrazvukové špachtle. Péče zahrnuje čištění, enzymatický peeling, pleťovou masku, masáž a úpravu obočí.
– 60 min. – 1490 Kč

Kosmetická péče s parafínovým zábalem
Kosmetické ošetření dle typu pleti s pomocí ultrazvukové špachtle. Péče zahrnuje čištění, enzymatický peeling, pleťovou masku, masáž a úpravu obočí. Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického vosku na ruce, díky kterému dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci pokožky.
– 90 min. – 1550 Kč

Pedikúra
Jako se staráme o naše vlasy nebo pleť, je důležité starat se stejně o naše nohy. Dát jim péči jakou si zaslouží.

Preventivní /základní mokrá pedikúra, desinfekce, lázeň, odstranění ztvrdlé kůže, promazaní krémem/ – 590 Kč

Rozšířená /základní mokrá pedikúra, desinfekce, lázeň, odstranění ztvrdlé kůže, úprava nehtů včetně kůžiček, strojové broušení, promazaní krémem a aplikace oleje/ – 680 Kč

Maximální /mokrá pedikúra extra, desinfekce, lázeň, odstranění ztvrdlé kůžičky, úprava nehtů včetně odstranění kůžiček, strojové broušení, peeling, promazání krémem, aplikace oleje, 10-ti minutová masáž chodidel/ – 750 Kč

Rezervace

Pro rezervaci nás kontaktujte emailem: hotel@jitrava.cz nebo telefonicky: +420 485 172 105.